By Klára: ZDRAVÉ A FIT RECENZE
Zobrazují se příspěvky se štítkemZDRAVÉ A FIT RECENZE. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemZDRAVÉ A FIT RECENZE. Zobrazit všechny příspěvky

úterý 12. dubna 2022

TYČINKOVÁ RECENZE - BE SLIM (SUŠENKA, KOKOS, MALINA), BOMBUS (KAKAOVÉ BOBY) A DELUXE (SACHER)


Ahojte! ☺

Po téměř roce jsem tu s druhou Tyčinkovou recenzí. Proteinové tyčinky nejsou úplně něco, co bych jedla na kila. Je to pro mě spíš záležitost, kterou si dopřeju výjimečně, občas. O tom vypovídá i to, že od posledního článku tohoto typu, který vyšel vloni v červnu, jsem opravdu měla jen těchto pět proteinovek, o kterých bych vám dnes chtěla něco napsat. Ono když za některé tyčinky máte dát čtyřicet nebo i padesát korun, není to úplně levná sranda. To už si dám radši jogurt s ovocem a vločkami, nebo si umíchám protein, ke kterému si dám ještě nějakou menší svačinku. A vyjde mi to podobně. Takže proteinové tyčinky beru spíš jako něco na obměnu, jako sladkost obohacenou o trochu bílkovin. Dnes se tedy společně pojďme podívat na ty, které jsem od loňského června ochutnala. ☺

úterý 23. listopadu 2021

JÓGOVÉ CHVÍLE (A NEJEN TY) NA PODLOŽCE „POZNÁNÍ“


Ahojte! ☺

Tak jsem konečně našla chvilku času, abych vám sepsala recenzi na jógovou podložku z e-shopu TvaLaska, která mi přišla už před několika měsíci. Chtěla jsem pro tenhle článek nafotit i nějaké hezké fotky, takže o to déle to trvalo, ale teď už je to konečně tady! A vy si tak díky této recenzi a tomu množství fotek, které pro vás mám, můžete udělat názor na to, jestli se vyplatí do této podložky investovat a pořídit si ji nebo jestli za ty peníze nestojí. Třeba vám pomůžu se rozhodnout, pokud jste ještě v těchto otázkách na vážkách. Tak na to pojďme společně mrknout!

pondělí 14. června 2021

TYČINKOVÁ RECENZE - GAM´S (KOKOS A SLANÝ KARAMEL), BAREBELLS (BÍLÁ ČOKOLÁDA) A DELUXE (ČOKOLÁDOVÉ BROWNIES)


 Ahojte! ☺

Nedávno jsem si u Zdraví a fitness objednala proteinové tyčinky. Strašně dlouho jsem si něco takového neobjednávala. Ale byla jsem mile překvapená! Tak mě napadlo, že bych mohla sem tam sepsat nějakou tyčinkovou (mini) recenzi. Nebude to vycházet nějak pravidelně, přece jen proteinovky nejím denně, mám je spíš občas na chuť, než jako plnohodnotnou náhradu svačiny. Ale říkala jsem si, že by bylo fajn sepsat zase něco nového, proložit články, které jsem psávala doteď, zase něčím jiným. Tak to pojďme zkusit s touhle první recenzí proteinových tyčinek! ☺