By Klára

neděle 31. května 2020

ODCVIČENO V KVĚTNU - ZÁPLAVA BÁROU SEDLÁKOVOU, PÉŤOU ELBLOVOU, MADFIT A PAMELOU /2020


Ahojte! ☺

Další měsíc je za námi, takže klasicky přicházím se cvičebním článkem. I přes to, že jsem několik dní ze zdravotních důvodů necvičila, tu mám pro vás zase celkem dost cvičebních videí. I tentokrát je tu celkem dost jógy, takže i kdybyste měli třeba rušnější dny a chtěli u cvičení spíš odpočívat, přijdete si tu na své. Tak pojďte mrknout! ☺

středa 20. května 2020

NÁKUPY ZA BŘEZEN A DUBEN - SLADĚNÉ OBLEČENÍ, POMOCNÍCI NA CVIČENÍ A ZÁSOBY KNIH /2020


Ahojte! ☺

Ráda bych vás přivítala u dalšího nákupového článku, tentokrát za měsíce březen a duben. Dopředu bych se chtěla omluvit za kvalitu některých fotek, sluníčko se mnou vůbec nekamarádilo a ani v pozdějších úpravách jsem z toho nedokázala dostat víc. Tak snad mi to pro jednou odpustíte...:/
Pokud tedy máte chuť, pojďte se mrknout na moje nové přírůstky do skříně, botníku, ale i knihovny! ☺

pondělí 11. května 2020

HRANICE NEVINNOSTI / KNIŽNÍ RECENZE


Ahojte! ☺

Není to tak dávno, co jsem vydala ne úplně pozitivní recenzi na knížku z nakladatelství Yoli. Nějaký ten pátek jsem ale měla doma ještě jednu právě z tohoto nakladatelství. Tak jsem si řekla, že si ji přečtu. A uvidíme, jestli už jsem opravdu mimo jejich cílovou kategorii, nebo jestli jsem se prostě jen neztotožnila s tou konkrétní knihou. Takže pokud vás zajímá, jak u mě obstála tato, pokračujte ve čtení!☺

čtvrtek 30. dubna 2020

ODCVIČENO V DUBNU - LEKCE OD TOMÁŠE STRNADA, LIVESTREAMOVÁ CVIČENÍ A RŮZNORODÝ POHYB /2020


Ahojte! ☺

Tak máme za sebou (pro někoho ne úplně lehký) další měsíc. Spousta lidí se v této době pustila do cvičení, běhání, procházek, cyklistice a podobně. Což rozhodně podporuji! Proto i dnes, jako koncem každého měsíce, tu pro vás mám tipy na cvičební videa, která jsem za předchozí měsíc odcvičila. Tentokrát jich tu najdete skoro 60! Celkem jsem cvičila i podle sebe, takže tu mám i nějaké své workouty, některé z nich dokonce zpracované do obrázku a umístěné i na Instagram s videoukázkami. Tak se pojďte inspirovat! ☺ 

neděle 19. dubna 2020

BYLA JSEM TU / KNIŽNÍ RECENZE


Ahojte! ☺

Pro následující dny mám pro vás připraveno hned několik knižních recenzí. Protože všechno zlé je pro něco dobré, aktuální situace mi umožnila vytvořit si více času na čtení. Takže jsem v poslední době přečetla v průměru jednu knihu za týden. Což je u mě opravdu obrovský úspěch, protože jinak mám jednu knihu tak na měsíc až dva. (Jsem ostuda, no.) No, takže maturitní četbu mám splněnou, a mohla jsem se tak pustit i do „nepovinných“ knih. Tohle je první z nich! ☺

úterý 31. března 2020

ODCVIČENO V BŘEZNU - CVIČENÍ PODLE SEBE, FITFAB STRONG A POMĚRNĚ DOST KRITIKY /2020


Ahojte! ☺

Mám tu pro vás další nálož inspirace na cvičení! Tentokrát je tu toho ještě víc, než obvykle, protože vzhledem k současné situaci jsem doma, nemám tréninky, nechodím do práce, takže cvičím v podstatě denně. A doufám, že ani vy neleníte! A to ani v případě, že jste chodili cvičit do fitka, která jsou momentálně také zavřená. Makat můžete i doma! Tak pojďte mrknout, co stojí za to si zacvičit, a vrhněte se na to! ☺

čtvrtek 19. března 2020

MANŽELÉ Z CEDROVÉ ULIČKY / KNIŽNÍ RECENZE


Ahojte! ☺

Ani to není tak dávno, co jsem tu byla s knižní recenzí, že? Pokud jste ji četli, tak určitě víte, že jsem byla nadšená. Šlo o titul s názvem „Den, kdy jsme se potkali“, který jsem dostala od nakladatelství Grada. Stejně jako tuto knihu. Přečetla jsem ji za pár dní. Mohli bychom ji zároveň považovat za mou první detektivku v životě, pokud tedy nebudeme počítat „Deset malých černoušků“ z mého maturitního seznamu. No, a jak u mě uspěla, to se můžete dočíst dále v tomto článku! ☺

pátek 13. března 2020

NÁKUPY ZA LEDEN A ÚNOR - KNÍŽKY, MÝDLA A ANDĚLSKÝ OBRAZ /2020


Ahojte! ☺

Vítám vás u prvních nákupů roku 2020. Ano, v půlce března. Ale už mě v tomto asi znáte, časově je to se mnou vždycky takové všelijaké. A s blížící se maturitou a přijímačkami je to ještě horší. Nicméně si nemyslím, že by to někomu nějak extra vadilo. Beru to prostě tak, že až to vyjde, tak to vyjde. Za každou cenu psát a vydávat něco na čas, jen aby to prostě bylo v daný den, v danou hodinu... Tak to u mě (už) nefunguje.
No, dneska to bude poměrně svižné a docela krátké. Bylo po Vánocích, nic jsem si nepotřebovala kupovat, navíc jsem nebyla za celé dva měsíce v práci, takže... Mám tu ale pár věcí, nějaké spolupráce a jeden narozeninový dárek - pro maminku. Takže pokud chcete, pojďte mrknout! ☺