By Klára: PERLIČKY Z PRÁCE
Zobrazují se příspěvky se štítkemPERLIČKY Z PRÁCE. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemPERLIČKY Z PRÁCE. Zobrazit všechny příspěvky

sobota 5. února 2022

PERLIČKY Z PRÁCE IX - POLSKÝ ZÁKAZNÍK, PISTÁCIOVÁ TARTALETKA A LATTÉ S MLÉKEM

 
Ahojte! ☺
 
Jak jsem slíbila v předchozích Perličkách, přicházím (relativně) chvilku po vydání osmého dílu s dílem devátým. V tomto článku se pobavíte nebo pozastavíte nad šesti situacemi a následně vás dvě milé situace přesvědčí o tom, že jsou mezi námi pořád milí sympatičtí lidé, kteří vám předají svou energii a dobrou náladu. Tak pojďme na to! ☺

čtvrtek 28. října 2021

PERLIČKY Z PRÁCE VIII - VĚTRNÍK VS. VĚNEČEK, BÍLÁ DOBROTA A ÚTOK TERMOBOXŮ


Ahojte! ☺
 
Poslední Perličky vyšly v květnu, ještě před úplnou letní sezónou. Přes červenec a srpen jsem ale zase obsloužila neskutečné množství zákazníků a s tím jsem opět zažila několik vtipných situací. I když jsem si myslela, že už mě nic nepřekvapí. No, překvapilo. Potkala mě ale taky spousta milých slov od usměvavých a příjemných lidí. A teď bych se ráda o tyhle situace podělila i s vámi. Vítejte u osmého dílu Perliček z práce! ☺

pátek 21. května 2021

PERLIČKY Z PRÁCE VII - LATTÉ S TROCHOU MLÉKA, TRABLE SE ŠLEHAČKOU A ŽÁRLIVÁ PŘÍTELKYNĚ


Ahojte! ☺

Vítám vás už u sedmého dílu Perliček! Upřímně jsem nečekala, že tahle rubrika bude mít „tolik“ dílů, ale lidé mě pořád nepřestávají překvapovat. Někdy překvapím i já samu sebe s tím, co kolikrát vyvedu. (Příkladem by mohla být i šlehačková příhoda nebo moje konstatování o mé „žravosti“ z dnešního článku.) A víte, co je nejlepší? Že už mám rozepsaný další díl! A že se blíží léto a letní prázdniny! Což u nás v práci znamená dvojnásobek nebo trojnásobek zákazníků, takže o podobné situace (snad) opět nebude nouze. Jsem sama zvědavá, co ještě lidé zvládnou vymyslet. Nebo já vyvést, no. :D
Ale teď už se pojďte společně se mnou pozastavit a pobavit nad situacemi, které se mi v práci staly za poslední dobu. ☺

úterý 29. prosince 2020

PERLIČKY Z PRÁCE VI - VĚTRNÍK S ČÍSLEM, POCHVALA PŘED ŠÉFOVOU A VY UMÍTE I MLUVIT?

 
Ahojte! ☺

Rok 2020 na mém blogu zakončíme zvesela. A jaký jiný formát vybrat, než Perličky z práce? Tentokrát už je to šestý díl, ale stále mě lidé nepřestávají překvapovat. Takže věřím tomu, že i v dalším roce si přečtete článek z této „rubriky“. Teď už vám jen popřeju příjemné čtení plné úsměvů! ☺

pátek 18. září 2020

PERLIČKY Z PRÁCE V - TRABLE S LÍVANY, MLADÍ KLUCI A KÁVA S MALŽELKOU NEBO BEZ?

Ahojte! ☺

Protože jsem byla v srpnu hodně v práci, stačilo to ještě na jeden celý díl Perliček. Proto chvilku po vydání čtvrtého dílu přicházím hned s dalším, tedy s pátým. Bavte se! ☺

středa 26. srpna 2020

PERLIČKY Z PRÁCE IV - ALERGENY, PRALINKA S KOKSEM A VÝBĚR TRUBIČEK


Ahojte! ☺

Jelikož jsem letos v červenci a v srpnu byla hodně v práci a obsloužila tak strašné množství lidí, je jasné, že se mezi tolika lidmi najdou i tací, kteří nejsou zrovna milí, příjemní a chovají se relativně normálně. Někteří umí být taky pěkně protivní. Jiní jsou ale zase vtipní, umí pobavit. A další jsou zase tak pozitivně naladěni, že si jejich příjemnou energii přebírám i na sebe. Ale vzhledem k tomu, že se různých vtipných nebo nepochopitelných situací nakupilo teď poměrně hodně, sepsala jsem po skoro roce další Perličky. Tak si zpříjemněte den a pojďte si je přečíst! ☺

úterý 15. října 2019

PERLIČKY Z PRÁCE III - PŮJČENÉ DĚTI, FRONTA A SYMPATIČTÍ PÁNOVÉ


Ahojte! ☺

Dnešním článkem bych se ještě ráda vrátila alespoň na chvíli do tepla, do léta a do prázdnin. Jak? Sepsala jsem již třetí Perličky z práce a chtěla bych vám jimi zpříjemnit den. Většina z nich je právě ještě z prázdnin, kdy jsem byla v práci více, než teď během roku. Jen jedna situace je ze září. Jinak tato „rubrika“ teď zase pravděpodobně vycházet nebude, protože jsem na brigádě jen málo, takže těch situací se tolik neobjeví. Takže další díl bude asi zase až příští rok. Každopádně, třeba mě lidé překvapí. A teď už přeji jen pěknou zábavu! ☺

neděle 11. srpna 2019

PERLIČKY Z PRÁCE II - PRASÁTKA, ZÁVIN, TURISTICKÁ SEZÓNA


Ahojte! ☺

Není to tak dávno, co vyšel první díl Perliček, a už jsem tady s druhým. Nebudu to moc víc okecávat. Bavte se! ☺

neděle 28. července 2019

PERLIČKY Z PRÁCE I - VIETNAMSKÉ JMÉNO, PÁN Z PRAHY A TYKÁNÍ


Ahojte! ☺

Od května jsem začala chodit na brigádu do nového prostředí a mezi nové lidi. Značnou náplní mé práce je komunikace se zákazníky. Kolikrát to ale vážně stojí za to! Po pár dnech jsem si začala značit perličky a následně jsem je sepsala do prvního článku. Proč do prvního? Protože už teď mám rozepsaný druhý. A věřím, že ani ten nebude poslední, protože mě ti lidé nepřestávají překvapovat. Někdy mile, jindy nemile! Tak se na to pojďte mrknout!☺